Aktualności

Charytatywne warsztaty wielkanocne. Policja i Szkoła Podstawowa numer 13 ponownie grają dla Kuby i Oktawiana

Data publikacji 03.04.2019

Charytatywne warsztaty wielkanocne dla Kuby i Oktawiana już 6 kwietnia w Szkole Podstawowej numer 13. Policjanci i przedstawiciele szkoły zagrają rewanżowy mecz siatkówki. Ale to tylko jedna z zaplanowanych atrakcji. Muzyka, licytacje, kiermasz czy pokazy sprzętu. To wszystko dla chłopców, którzy w swoim życiu rozgrywają mecz najważniejszy – o własne zdrowie. Poprzednie przedsięwzięcie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem – zebrano ponad 22 tysiące złotych. Na otwarte serca liczymy także w sobotę.

Szkoła Podstawowa numer 13, 21 marca 2019 r. , była prawdopodobnie najbardziej radosnym miejscem w Gorzowie Wielkopolskim. Wszyscy tu z uśmiechem na twarzy przyszli, by pomagać 12-letniemu Kubie oraz 13-letniemu Oktawianowi – uczniom tej szkoły. Dyrekcja wraz z Lubuską Policją zorganizowały ogromne przedsięwzięcie, które doprowadziło do zebrania ponad 22 tysięcy złotych. Zaangażowanie w realizację sprawiło, że do licytacji i sprzedaży trafiło wiele przedmiotów - gry planszowe, maskotki, książki czy pocztowe znaczki. Akcja „Wygrywamy, bo pomagamy” przyciągnęła tak dużo uczniów, rodziców, nauczycieli i policjantów, że w pewnym momencie wydawało się, że sala wprost pęknie w szwach. Wielu wyczekiwało meczu siatkówki - „Trzynastka” kontra policjanci.

W najbliższą sobotę, 6 kwietnia, rewanż – wynik będzie miał znaczenie drugorzędne, bo najważniejsza jest pomoc dla Kuby i Oktawiana. W Szkole Podstawowej numer 13 przy ulicy Szwoleżerów 2 na wszystkich czeka ogromna ilość atrakcji. Już teraz widać, że organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Muzyka, licytacje, kiermasz, bańki mydlane, pyszne potrawy, ciasta, własnoręczne wykonywanie ozdób, grill czy warsztaty. Wszystko dla tych, którzy zdecydują się odwiedzić szkołę i wesprzeć charytatywne warsztaty wielkanocne. A jeśli dodamy do tego pokaz sprzętu antyterrorystów i wojska możemy być pewni, że czeka nas udana sobota.

6 kwietnia w godzinach 10 - 13 nikogo nie może zabraknąć w gorzowskiej Szkole Podstawowej numer 13. Zapraszamy najmłodszych i tych nieco starszych. Wszyscy gramy i licytujemy dla Kuby i Oktawiana.

 

podkomisarz Grzegorz Jaroszewicz

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim

 

 

 

  • Osoby stojące przy siatce ochronnej na sali gimnastycznej. Kobieta przemawia do mikrofonu.
  • Dziewczynka prezentuje koszulkę, a za nią inne osoby.
  • Policjantka przy chłopcu na stoisku profilaktycznym.
  • Chłopiec przy specjalistycznym dronie latającym.
  • Policjant i inni mężczyźni przy siatce do gry w siatkówkę.
  • Policjanci na sali gimnastycznej, a w tle kibice na balkonie na sali gimnastycznej.
  • Mężczyzna podaje rękę policjantom na boisku do siatkówki na sali gimnastycznej.
  • Kobiety trzymające transparent, a przy ścianie siedzący kibice.
  • Gracze w siatkówkę na boisku na sali gimnastycznej.
Powrót na górę strony