E-PORADY Bezpieczeństwo dzieci

Mały Elementarz Bezpieczeństwa

Wycinanka Lupo

Wycinanka Radiowóz

Kolorowanki Lupo:1, 2, 3, 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Z przodu koszulki widnieją napisy Policja oraz numery telefonów alarmowych 112 i 997. Tygrysek na głowie ma policyjna czapkę z daszkiem w kolorze granatowym z napisem Policja. W ręce tygrysek Lupo trzyma białą kartkę z napisem: Pogotowie ratunkowe 999 i Straż Pożarna 998.
 • Obrazek przedstawia radiowóz policyjny typu bus w kolorze srebrnym z granatowym pasem biegnącym wzdłuż boków radiowozu, na jego masce i tylnej klapie. Na granatowym pasie widnieje biały napis Policja telefon 112. Na tablicy rejestracyjnej z przodu i tyłu pojazdu jest napis Wydział Prewencji Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp.
 • Kolorowanka przedstawia tygryska Lupo, który ubrany w sweter i czapkę z pomponem, zjeżdża na leżąco na sankach. Tygrysek jest uśmiechnięty i zadowolony. W rękach trzyma sznurek przymocowany do saneczek.
  Kolorowanka
 • Kolorowanka przedstawia tygryska Lupo ubranego w koszulkę z napisem Policja oraz czapeczkę z daszkiem z napisem Lupo. W lewej ręce tygrysek trzyma książkę z napisem Atlas grzybów oraz kosz pełen grzybów. W drugiej ręce Lupo trzyma zerwanego grzyba, wyglądającego na trujący. Tygrysek podejrzliwie przygląda się trzymanemu grzybowi. U stóp tygryska, z ziemi wyrasta jeszcze pięć innych grzybów, również wyglądających na trujące.
  Kolorowanka
 • Kolorowanka przedstawia tygryska Lupo, ubranego w koszulkę, z przodu której narysowany jest znak i napis Policja. Tygrysek uśmiechając się zawadiacko jedzie na wrotkach. Przed nim biegnie piesek z plamą na plecach i szeroko otwartymi oczami.
  Kolorowanka
 • Obrazek przedstawia tygryska Lupo ubranego w koszulkę z napisem Policja oraz czapeczkę z daszkiem z napisem Lupo. Pada deszcz. Tygrysek w prawej ręce trzyma parasol, którym chroni się przed deszczem. W drugiej ręce trzyma teczkę. Tygrysek się śpieszy. W pośpiechu wdepnął w kałużę. Nad tygryskiem widać zegarek, którego mała wskazówka jest na pozycji cyfry siedem a duża na pozycji cyfry 11.
  Kolorowanka
Powrót na górę strony