Aktualności

Testy sprawnościowe dla kandydatów do Policji – przyjdź i poćwicz z nami

Data publikacji 06.05.2022

Lubisz ćwiczyć i dbasz o kondycję fizyczną? Szukasz pracy, która oprócz dochodu zapewni Ci stabilizację, a jednocześnie pozwoli dbać o bezpieczeństwo w Twojej okolicy? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na próbne testy sprawności fizycznej do Policji. Przyjdź i sprawdź pod okiem policyjnych instruktorów czy pokonasz tor przeszkód i zmieścisz się w wymaganym czasie.

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim organizuje cykliczne zajęcia przygotowujące do testów sprawności fizycznej do Policji. Odbywają się one w hali sportowej przy ul. Chopina 52 w Gorzowie Wielkopolskim w godz.: 16 - 18 w następujących dniach: 10, 13, 17, 20, 24, 27 i 31 maja 2022 roku. Spróbować pokonać tor może każdy. Jeśli zastanawiasz się nad wstąpieniem do służby, ale nie masz pewności czy jesteś w stanie pokonać tor przeszkód w wymaganym czasie, lub dbasz o kondycję fizyczną i lubisz wyzwania -  możesz przyjść i spróbować swoich sił. Jeśli będziesz zainteresowany służbą w Policji, to na miejscu uzyskasz wszelkie niezbędne informacje oraz pomoc w podjęciu pierwszych kroków na, być może, nowej ścieżce kariery. Zajęcia takie odbywają się również w Zielonej Górze, Żaganiu, Żarach oraz w Świebodzinie. Więcej informacji na stronie Lubuskiej Policji oraz pod numerami telefonów: 797 800 880 lub 47 79 11260.

Zawód policjanta to przede wszystkim czuwanie nad bezpieczeństwem. Jest to praca, która nie tylko zapewni Ci stabilność i stały dochód, ale jednocześnie jej efektem jest wyższy cel w postaci realnej pomocy tym, którym grozi niebezpieczeństwo lub zostali dotknięci przestępstwem. Służba w Policji to dynamiczne działania, intelektualne wyzwania, specjalistyczne szkolenia oraz współdziałanie w zgranym zespole. To również zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twoim najbliższym.

 

starszy posterunkowy Karolina Dowda

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim

  • Piłka lekarska na sali gimnastycznej.
  • Osoby ćwiczące na sali gimnastycznej.
  • Stoper sportowy w dłoni, a w tle biegnąca kobieta.
  • Mężczyzna przeskakujący nad skrzynią.
  • Kobiety znajdujące się na sali gimnastycznej. Jedna z nich rzuca piłką lekarską.
  • Płotki lekkoatletyczne na sali gimnastycznej, w tle ćwiczące osoby.
Powrót na górę strony