Profesjonalizm dzielnicowych doceniony przez Prezydenta Zielonej Góry - Aktualności - Policja Lubuska

Aktualności

Profesjonalizm dzielnicowych doceniony przez Prezydenta Zielonej Góry

Prezydent Miasta Zielona Góra pan Janusz Kubicki nagrodził dwóch zielonogórskich dzielnicowych, którzy namierzyli i zatrzymali jednego z uczestników tragicznego zajścia w zielonogórskim lokalu. Policjanci otrzymali listy gratulacyjne i słodkie upominki.

Mł. asp. Adrian Wąsik i mł. asp. Dariusz Kahla, dzielnicowi pracujący na co dzień na komisariacie I, zostali nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Zielona Góra pana Janusza Kubickiego za zaangażowanie i zatrzymanie mężczyzny, który brał udział w tragicznym zdarzeniu na terenie jednego z zielonogórskich lokali. Dzięki doskonałemu rozpoznaniu terenu, dzielnicowi ustalili miejsce pobytu, a następnie zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany od kilku godzin.

http://zgora.lubuska.policja.gov.pl/go2/serwis-informacyjny/aktualnosci/20859,Napastnicy-uslyszeli-zarzuty.html

Zaangażowanie, profesjonalizm i szybkość działania znalazły uznanie w oczach Prezydenta Miasta Zielona Góra pana Janusza Kubickiego, który przy tej okazji podziękował także za codzienny trud i poświęcenie dzielnicowych w działaniach zapewniających bezpieczeństwo mieszkańcom Zielonej Góry. Jednocześnie prezydent życzył policjantom pomyślności i satysfakcji z wykonywanej pracy, a także uznania mieszkańców i wsparcia ze strony najbliższych. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym dzielnicowym i życzymy dalszych sukcesów.

 

Źródło: nadkom. Małgorzata Stanisławska

KMP w Zielonej Górze