O służbie w Policji dowiedzieli się najmłodsi - Aktualności - Policja Lubuska

Aktualności

KPP Żagań

O służbie w Policji dowiedzieli się najmłodsi

Data publikacji 21.04.2017

Komendę Powiatową Policji w Żaganiu odwiedziły dzieci z oddziału przedszkolnego z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Żaganiu. Przedszkolaki poznały pracę policjantów, zobaczyły sprzęt i ciekawe miejsca w naszej jednostce.

20 kwietnia tego roku Komendę Powiatową Policji w Żaganiu odwiedziły dzieci z oddziału przedszkolnego z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Żaganiu. W czasie pobytu w siedzibie naszej jednostki przedszkolaki obejrzały ciekawe pomieszczenia, m.in. pokój okazań z lustrem weneckim, strzelnicę, salę treningową i tzw. niebieski pokój. A na sali konferencyjnej dzieci mogły zobaczyć sprzęt używany przez policjantów w czasie zabezpieczenia imprez masowych. Spotkanie z dziećmi prowadziła st. sierż. Monika Broda z Wydziału Prewencji KPP w Żaganiu. Na koniec wizyty dzieci wręczyły policjantce piękną laurkę z podziękowaniami i odciskami palców wszystkich przedszkolaków.

 

podinsp. Sylwia Woroniec

KPP w Żaganiu