Policjantki na medal

Data publikacji 12.05.2015

W Swarzędzu odbył się ,,4. Bieg 10 km Szpot Swarzędz” w ramach, którego rozegrano Mistrzostwa Policji. Na podium stanęły dwie lubuskie policjantki. Srebro wywalczyła nadkom. Joanna Woźniak-Cieślar, a brąz st. post Justyna Sęczkowska.

W niedzielę /10.05/ w Swarzędzu na trasie 10 km wystartowały policjantki z garnizonu lubuskiego, nadkom. Joanna Wożniak- Cieślar z Komendy Powiatowej Policji w Żarach oraz st.post Justyna Sęczkowska z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli. Obie policjantki stanęły na podium. nadkom. Joanna Woźniak-Cieślar zdobyła srebro, a  st. post. Justyna Sęczkowska brąz. W  ,,4. Biegu 10 km Szpot Swarzędz” wzięło udział około 4 tys. uczestników. Trasa wiodła ulicami miasta i była dość trudna.

To nie pierwsze sukcesy policjantek. Z pasją biegają od lat. Ostatnie osiągnięcia nadkom. Joanny Woźniak-Cieślar to I miejsce w Mistrzostwach Policji w Półmaratonie, który odbył się w Sobótce 21 marca br. oraz I miejsce w ,,Mistrzostwa Polski Policji w Półmaratonie” w Poznaniu, który rozegrany został 12 kwietnia br. Justyna Sęczkowska zdobyła już brązowy medal na Mistrzostwach Policji na dystansie 3 km, medal na Mistrzostwach Ukrainy na dystansie 5 km. Była też wielokrotną medalistka mistrzostw rozgrywanych na terenie Polski i poza granicami kraju.