Aktualności

Skok na główkę do fontanny. Kąpiel przerwali policjanci

Data publikacji 02.07.2024

Skok w bokserkach na główkę do fontanny, w której wody jest do wysokości łydek, pływanie na grzbiecie, rozmowa i „przybijanie piątek” z figurkami oraz surfing na żółwiu – takie zachowanie zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. Operator zauważył mężczyznę, który w centrum miasta postanowił zażyć kąpieli. Przerwali ją policjanci.

Operator miejskiego monitoringu w niedzielę (30 czerwca) przed godziną 6 zauważył mężczyznę, który w bokserkach wskoczył do Fontanny Pauckscha, która znajduje się w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Niestety nie pierwszy raz pojawiają się w tym miejscu nie do końca rozsądne pomysły. W innej sytuacji nastolatka chciała zrobić sobie zdjęcie w fontannie, a ostatecznie uszkodziła ją.

https://gorzow-wielkopolski.policja.gov.pl/go1/serwis-informacyjny/aktualnosci/42319,Jeden-z-symboli-miasta-uszkodzony-Szybkie-zatrzymanie-dzieki-kryminalnym-i-miejs.html?search=2236653895

W innym przypadku nietrzeźwy 23-latek na fontannę wniósł…elektryczną hulajnogę. Gdy zobaczył policjantów, próbował jeszcze uciekać:

https://gorzow-wielkopolski.policja.gov.pl/go1/serwis-informacyjny/aktualnosci/43418,Wszedl-na-fontanne-z-elektryczna-hulajnoga-Przed-policjantami-probowal-jeszcze-u.html?search=2097846

Tym razem nie było pościgu, a mężczyzna, który szukał ochłody, zaczął ubierać spodnie, gdy podjechał patrol. Fontanna Pauckscha nie jest obiektem, w którym można zażywać kąpieli. 39-latek za swoje zachowanie został ukarany mandatem karnym. Mamy nadzieję, że rozmowa z policjantami odniesie skutek i do takiej sytuacji już nie dojdzie.

 

komisarz Grzegorz Jaroszewicz

Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim

Film Wideo.mp4

Pobierz plik Wideo.mp4 (format mp4 - rozmiar 26.58 MB)

Powrót na górę strony