Aktualności

Jedziesz na mistrzostwa do Niemiec? Uważaj na możliwe utrudnienia w ruchu na K-29

Data publikacji 13.06.2024

Już za kilka dni (16 czerwca) w Hamburgu odbędzie się pierwszy mecz naszej reprezentacji w piłce nożnej. Kibicom, którzy wybierają się do Niemiec przypominamy o trwającym na drodze K-29 w Krośnie Odrzańskim remoncie mostu. Jest to odcinek drogi o bardzo dużym natężeniu ruchu, łączący górną i dolną część miasta. Obecnie ruch odbywa się w obu kierunkach, jednakże w tym miejscu jest spowolniony z uwagi na nierówną nawierzchnię drogi, co powoduje możliwość powstania korków.

Prosimy wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności, stosowanie się do oznakowań dróg i poleceń policjantów.

Ponadto informujemy, że 15-16 czerwca na terenie Krosna Odrzańskiego odbędzie się impreza pod nazwą „Rybobranie 2024”, która wzorem lat ubiegłych rozpocznie się od parady ulicami miasta. Start sobota (15 czerwca) godzina 14.00  (parking przy Szkole Podstawowej nr 3 w Krośnie Odrzańskim ) – ulica Pułaskiego – Poznańska – Parkowa – zakończenie parady godzina 14.30. Nad bezpieczeństwem uczestników parady czuwać będą policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wspomagani przez funkcjonariuszy innych służb. Prosimy o dostosowanie się do wydawanych przez nich poleceń oraz wybranie na ten czas dróg lokalnych.

O wszelkich zmianach dotyczących w ruchu będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej oraz Facebooku krośnieńskiej Policji. Apelujemy o wcześniejsze zaplanowanie trasy alternatywnej.  

 

komisarz Justyna Kulka

Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim

  • Znak informujący o utrudnieniach
  • Ruch samochodów na remontowanej trasie
  • jadące samochody
Powrót na górę strony