Aktualności

List z podziękowaniami za zaangażowanie policjantów z Posterunku Policji w Dobiegniewie

Data publikacji 27.05.2024

Do pełniącego obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Strzelcach Krajeńskich adresowane są podziękowania mieszkanki Dobiegniewa za zaangażowanie i aktywność policjantów w służbie. Mimo, że podziękowania to symboliczny gest, wiele znaczy dla policjantów, przełożonych i wszystkich funkcjonariuszy strzeleckiej komendy. To potwierdzenie, że mundurowi wykonują swoje obowiązki z zaangażowaniem i profesjonalizmem znajdującym uznanie w oczach mieszkańców.

Policjanci mają świadomość odpowiedzialności za bezpieczeństwo mieszkańców. Tym bardziej, że większość interwencji dotyczy trudnych spraw, ludzkich problemów i dramatów. Dlatego szczególnie cieszą takie momenty, kiedy nasza służba znajduje uznanie w oczach obywateli.  Czasami drobne gesty dają ogromną motywację do dalszej służby.

Zaangażowanie funkcjonariuszy z Posterunku Policji w Dobiegniewie zauważyła jedna mieszkanek tego miasteczka, która na ręce pełniącego obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Strzelcach Krajeńskich podinspektora Henryka Wulbacha przesłała specjalne podziękowania. Kobieta wyraziła wdzięczność za to, co w policyjnej służbie społeczeństwu jest najważniejsze – zaufanie do funkcjonariuszy i poczucie bezpieczeństwa wśród obywateli. Mimo, że podziękowania, to pozornie „drobny” i symboliczny gest ze strony kobiety, to jednak wiele znaczą dla policjantów, przełożonych i wszystkich funkcjonariuszy strzeleckiej komendy.  

 

starszy aspirant Tomasz Bartos

Komenda Powiatowa Policji w Strzelcach Krajeńskich

Powrót na górę strony