Aktualności

Nadkomisarz Mariusz Lewicki z powierzonymi obowiązkami Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim

Data publikacji 14.01.2023

Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wielkopolskim, nadinspektor Jarosław Pasterski powierzył nadkomisarzowi Mariuszowi Lewickiemu pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Przez lata, przejmujący obowiązki komendant był związany z pionem kryminalnym.

Nadinspektor Jarosław Pasterski, Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wielkopolskim podjął decyzję o powierzeniu z dniem 14 stycznia 2023 roku obowiązków Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim nadkomisarzowi Mariuszowi Lewickiemu. Szef lubuskich policjantów życzył sukcesów na nowym stanowisku. Przejmujący obowiązki komendant dziękował za zaufanie. Przed nim nowe wyzwania, będzie nadzorował pion kryminalny gorzowskiej komendy miejskiej po odejściu na emeryturę nadkomisarza Arkadiusza Muchy.

W szeregi Policji wstąpił w 2009 roku. Już w 2010 roku związał swoją zawodową karierę z I komisariatem Policji, gdzie w pionie kryminalnym awansował na kolejne stanowiska. Jego zaangażowanie w służbę i wiedza skutkowały awansem na Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego I Komisariatu Policji w 2015 roku. Funkcję tę sprawował niemal 7 lat. W ostatnim roku pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji. Nadkomisarz Mariusz Lewicki ma 40 lat i jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

 

komisarz Grzegorz Jaroszewicz

Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim

  • Nadinspektor Jarosław Pasterski i nadkomisarz Mariusz Lewicki w gabinecie komendanta.
  • Nadinspektor Jarosław Pasterski składa gratulacje nadkomisarzowi Mariuszowi Lewickiemu.
  • Policjanci pozują do zdjęcia na tle flag Polski.
Powrót na górę strony