Aktualności

Policjanci zaangażowani w akcję „800 drzew na 800-lecie”

Data publikacji 07.11.2022

Zielonogórscy policjanci są częścią naszego miasta i zawsze chętnie uczestniczą w działaniach społecznych czy akcjach charytatywnych. Dlatego z wielką radością wzięli udział w wielkiej akcji „800 drzew na 800-lecie” i w sobotę (5 listopada) posadzili trzy lipy na ulicy Zjednoczenia.

Policjantki, policjanci i pracownicy z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze są częścią tego miasta i powiatu. Większość z nas tutaj mieszka i zależy nam, żeby nasze miasto było coraz piękniejsze i bardziej przyjazne mieszkańcom. Dlatego zielonogórscy policjanci od wielu lat zawsze chętnie uczestniczą w działaniach społecznych czy akcjach charytatywnych w naszym mieście.

Akcja „800 drzew na 800-lecie” zorganizowana przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Zielonej Górze spotkała się z dużym zainteresowaniem mieszkańców. W minioną sobotę (5 listopada) pierwszy dzień sadzenia przygotowanych drzew zebrał wielu mieszkańców i przedstawicieli instytucji. Także policjanci posadzili trzy piękne lipy przygotowane przez pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej.

W imieniu wszystkich policjantek, policjantów i pracowników Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze drzewa posadzili komisarz Krzysztof Marciniak – Naczelnik Wydziału Sztab Policji, starszy sierżant Daria Kramska i starszy sierżant Szymon Witt. Teraz będziemy sprawdzać czy „nasze drzewa” rosną zdrowo i pięknie się rozwijają. 

 

podinspektor Małgorzata Barska

Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze

  • Policjanci uczestniczą w akcji sadzenia drzew
  • Policjanci uczestniczą w akcji sadzenia drzew
  • Pamiątkowy dyplom
  • Policjanci uczestniczą w akcji sadzenia drzew
  • Policjanci uczestniczą w akcji sadzenia drzew
  • Policjanci uczestniczą w akcji sadzenia drzew
Powrót na górę strony