Aktualności

Czekamy na Ciebie! Znajdź swój powód i wstąp w szeregi Policji

Data publikacji 29.10.2021

Zapewne nie raz słyszałeś/aś słynne stwierdzenie „Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”. Wybór zawodowej drogi jest jedną z ważniejszych decyzji jaką musimy podjąć. Jak sprawić, aby była ona słuszna? Odpowiedz na kilka prostych pytań: Nie znosisz monotonii? Stawiasz na rozwój? Szukasz prawdziwych wyzwań? Jeżeli na wszystkie te pytania odpowiedziałeś/aś twierdząco - gratulacje! Odkryłeś/aś swoje powołanie – zawód policjanta jest właśnie dla Ciebie.

Każdy moment jest dobry, aby postanowienia przełożyć w czyny, a marzenia w rzeczywistość, zarówno na gruncie prywatnym jak i zawodowym. W tej drugiej materii już śpieszymy z pomocą. Odpowiedz na kilka prostych pytań: Nie znosisz monotonii? Stawiasz na rozwój? Szukasz prawdziwych wyzwań? Jeżeli na wszystkie te pytania odpowiedziałeś/aś twierdząco –gratulacje! Odkryłeś/aś swoje powołanie – zawód policjanta jest właśnie dla Ciebie. Powodów, dla których warto wypowiedzieć rotę policyjnego ślubowania jest oczywiście o wiele więcej. Kilka z nich opisywaliśmy już wcześniej za pośrednictwem cotygodniowego cyklu „5 powodów, dla których warto wstąpić do Policji”. Cyfra 5 nie była tutaj przypadkowa. Za każdą z nich krył się funkcjonariusz z krwi i kości, który dzielił się z nami, swoją własną motywacją, dla której rozpoczął służbę. Poniżej zamieszczamy odnośniki do artykułów:

Polącz pasję ze służbą

Niebieski mundur to dla mnie kontynuacja rodzinnych tradycji

Szukasz ciekawej pracy? Wstap do Lubuskiej Policji

Dlaczego warto wstąpić do Policji? Oto kolejny powod - STABILIZACJA

5 powodów dla których warto wstąpić do Policji - Zostań jednym z nas.

Przez cały tydzień sulęcińscy policjanci podczas wizyt w szkołach średnich, wspólnie z uczniami rozmawiali na temat służby w Policji. Młodzi ludzie u progu dorosłości bardzo często myślą o mundurze, ale przed przystąpieniem do rekrutacji mają sporo obaw – nie potrzebnie! Funkcjonariusze wyjaśniali wszelkie wątpliwości i wskazywali możliwości rozwoju. Znalazło się nawet sporo nowych powodów, dla których warto zostać jednym z nas.

Przypominamy, że wszelkie informacje dotyczące doboru do służby w Policji można znaleźć na stronie internetowej.

Znajdź swój własny powód, dołącz do najlepszych i zostań jednym z nas!

 

straszy sierżant Klaudia Biernacka

Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie

  • ulotki leżą na stole
  • spotkanie uczniów z policjantami
  • spotkanie uczniów z policjantami
  • uczennica trzyma ulotkę
  • policjantka rozdaje ulotki
Powrót na górę strony