Aktualności

Takie gesty wiele dla nas znaczą. Podziękowania od pokrzywdzonej kobiety dla policjanta za zaangażowanie w jej sprawie

Data publikacji 12.10.2021

Do Komendanta Powiatowego Policji w Strzelcach Krajeńskich adresowane są podziękowania pokrzywdzonej kobiety za zaangażowanie i cierpliwość policjanta z Wydziału Kryminalnego. Mimo, że podziękowania to „drobny” gest, wiele znaczą dla policjanta, jego przełożonych i wszystkich funkcjonariuszy strzeleckiej komendy. To potwierdzenie, że mundurowi wykonują swoje obowiązki z zaangażowaniem i profesjonalizmem znajdującym uznanie w oczach mieszkańców.

Starszy aspirant Marcin Mecha prowadził sprawę pokrzywdzonej kobiety, która zgłosiła przywłaszczenie znacznej kwoty pieniędzy. Sprawa od samego początku wydawała się trudna i skomplikowana. Jednak czynności procesowe wykonane w dużej części przez starszego aspiranta Marcina Mechy – funkcjonariusza Wydziału Kryminalnego strzeleckiej komendy pozwoliły na znaczne przybliżenie do zakończenie postępowania.

Zaangażowanie funkcjonariusza zauważyła również sama pokrzywdzona, która na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Strzelcach Krajeńskich inspektora Tomasza Zgirskiego przesłała specjalne podziękowania. Mimo, że to pozornie drobny gest ze strony pokrzywdzonej kobiety, to jednak wiele znaczy dla policjanta, jego przełożonych i wszystkich funkcjonariuszy strzeleckiej komendy.  

 

aspirant Tomasz Bartos

Komenda Powiatowa Policji w Strzelcach Krajeńskich

 

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony