Aktualności

Pomagamy jak możemy – policjanci po raz kolejny włączają się w walkę o zdrowie Kasi

Data publikacji 02.07.2021

Gdy sulęcińscy policjanci dowiedzieli się o planowanym festynie charytatywnym na rzecz 4-letniej Kasi, było jasne, że i tym razem pomogą! Funkcjonariusze przygotowali gadżety na loterię fantową. Każda osoba, która zakupi los (cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie dziewczynki) może stać się posiadaczem uroczej maskotki – policyjnego Misia Sulisia, pakietu pomysłowych, a przede wszystkim praktycznych odblasków, zestawów gier i wielu innych. Kasiu, cała granatowa rodzina trzyma za Ciebie bardzo mocno kciuki! Na nas zawsze możesz liczyć.

Kasia jest wnuczką pracownika naszej jednostki. To wesoła, energiczna 4-latka o uśmiechu aniołka. Jest też superbohaterką! Dlaczego? Od urodzenia zmaga się z rozszczepem kręgosłupa, niedowładem kończyn dolnych, obniżonym napięciem mięśniowym, a to nie koniec listy jej chorób. Każdy dzień to walka o sprawność dziewczynki. W grudniu 2020 roku, sulęcińscy policjanci zorganizowali zbiórkę funduszy na leczenie Kasieńki, a także wymarzone prezenty świąteczne dla niej i jej siostry Igi. Opis całej akcji znajdziecie Państwo w poniższym linku:

https://lubuska.policja.gov.pl/go/serwis-informacyjny/aktualnosci/36226,Pomoc-mierzona-usmiechami-Policjanci-przygotowali-swiateczne-prezenty-dla-Kasi-i.html?search=29961371.

Kiedy dowiedzieliśmy się o planowanym festynie charytatywnym na rzecz 4-latki, było jasne, że i tym razem pomożemy jak możemy! Przygotowaliśmy gadżety na loterię fantową. Każda osoba, która zakupi los (cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie dziewczynki) może stać się posiadaczem uroczej maskotki – policyjnego Misia Sulisia, pakietu pomysłowych, a przede wszystkim praktycznych odblasków, zestawów gier i wielu innych.
W tym miejscu również Państwa zapraszamy do udziału w pięknej akcji dobrych serc. 3 lipca 2021 roku, start: godzina 12.00 Park Jordanowski w Sulęcinie. Dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu, podpowiadamy – każdą, nawet najmniejszą kwotę wsparcia można przekazać on-line na stronie:

https://zrzutka.pl/e49z3b

lub poprzez specjalnie utworzoną grupę na portalu Facebook, do której link znajduje się poniżej:

https://www.facebook.com/groups/416740825651523.

Kasiu, cała granatowa rodzina trzyma za Ciebie bardzo mocno kciuki! Na nas zawsze możesz liczyć.

 

starszy sierżant Klaudia Biernacka

Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie

  • policjantka pakuje do torby gadżety
  • policjantka trzyma gadżety
  • policjantka pakuje do torby gadżety
  • plakat festynu

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 16.08 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony