Kandydujesz do Policji? Przyjdź na trening testu sprawności fizycznej! - Aktualności - Policja Lubuska

Aktualności

Kandydujesz do Policji? Przyjdź na trening testu sprawności fizycznej!

Data publikacji 09.06.2021

Lubisz ćwiczyć i dbasz o kondycję fizyczną? Szukasz pracy, która oprócz dochodu da Ci stabilizację, a jednocześnie pozwoli dbać o bezpieczeństwo w Twojej okolicy? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na próbne testy sprawności fizycznej do Policji. Przyjdź i sprawdź pod okiem policyjnych instruktorów czy pokonasz tor przeszkód i zmieścisz się w wymaganym czasie.

W sobotę (12 czerwca) o godzinie 8 w Miejskiej Hali Sportowej w Świebodzinie odbędzie się próbny test sprawności fizycznej do Policji. Spróbować pokonać tor może każdy. Jeśli zastanawiasz się nad wstąpieniem do służby, ale nie masz pewności czy jesteś w stanie pokonać tor przeszkód w wymaganym czasie, lub dbasz o kondycję fizyczną i lubisz wyzwania -  możesz przyjść i spróbować swoich sił. Jeśli będziesz zainteresowany służbą w Policji, to na miejscu uzyskasz wszelkie niezbędne informacje oraz pomoc w podjęciu pierwszych kroków na, być może, nowej ścieżce kariery.

Zawód Policjanta to przede wszystkim czuwanie nad bezpieczeństwem. Jest to praca, która nie tylko zapewni Ci stabilność i stały, dobry dochód, ale jednocześnie jej efektem jest wyższy cel w postaci realnej pomocy tym, którym grozi niebezpieczeństwo lub zostali dotknięci przestępstwem. Praca w Policji to dynamiczne działania, intelektualne wyzwania, specjalistyczne szkolenia oraz współdziałanie w zgranym zespole. To również zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twoim najbliższym.

Przypominamy: Sobota (12 czerwca) godzina 8, Miejska Hala Sportowa w Świebodzinie.

Do zobaczenia!

 

młodszy aspirant Marcin Ruciński

Komenda Powiatowa Policji w Świebodzinie