Zadzwoń do nas po poradę lub pomoc! - Aktualności - Policja Lubuska

Aktualności

Zadzwoń do nas po poradę lub pomoc!

Data publikacji 22.02.2021

Zachęcamy, aby w ramach Tygodnia Pomocy dla Osób Pokrzywdzonym Przestępstwem skorzystali Państwo z porad udzielanych przez funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Od poniedziałku do piątku (22-26.02.2021r.) w godz. 8.00 – 15.00, pod numerem telefonu (047) 79115 – 79 / 70, policjanci garnizonu lubuskiego z Wydziału Prewencji (zajmujący się m.in. przeciwdziałaniem przemocą w rodzinie oraz wykroczeniami), Wydziału Kontroli (skargi i wnioski), Wydziału Ruchu Drogowego (bezpieczeństwo na drodze), Dochodzeniowo – Śledczego (zawiadomienie o przestępstwie) oraz Zespołem Psychologów (kryzysy, uzależnienia, pomoc psychologiczna) Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim będą do Państwa dyspozycji, aby przekazać praktyczne informacje związane z interesującą Państwa problematyką.

Jak co roku, również Lubuska Policja chętnie włącza się w te obchody. Oczywiście okres tygodnia jest tutaj tylko symboliczny. Jego zadaniem jest poświęcenie szczególnej uwagi osobom, które w różnych okolicznościach stały się ofiarami przestępstw. Pokrzywdzeni często nie mają świadomości o dostępnych rozwiązaniach prawnych, z których mogliby skorzystać. Dlatego tak ważnym jest chociażby zapewnienie dostępności specjalistów z dziedziny prawa. Zapraszamy do kontaktu!

 

Kontakt do pozostałych jednostek Policji województwa lubuskiego:

JEDNOSTKI POLICJI GARNIZONU LUBUSKIEGO

Osoby pokrzywdzone przestępstwem mają możliwości skorzystania ze wsparcia podmiotów, które świadczą pomoc materialną i niematerialną finansowaną z Funduszu Sprawiedliwości:

FUNDUSZ SPRAWIEDLIWOŚCI

 

nadkomisarz Justyna Ławreszuk

Wydział Prewencji

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim