Aktualności

Policjanci ustalają okoliczności wypadku śmiertelnego

Data publikacji 31.08.2020

Słubiccy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Krośnie Odrzańskim ustalają okoliczności wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. W niedzielny wieczór (30 sierpnia) na drodze gminnej pomiędzy miejscowościami Rąpice – Mielesznica (powiat Słubicki) ujawniono ciało mężczyzny w pobliżu którego znaleziono rower z widocznymi uszkodzeniami. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzili czynności procesowe na miejscu zdarzenia. Szukamy osób, którzy 30 sierpnia między godzinami 19 – 20 podróżowali w/w odcinkiem drogi bądź posiadają informację, które pomogą w ustaleniu okoliczności wypadku.

W niedzielę (30 sierpnia) przed godziną 20 dyżurny Policji w Słubicach otrzymał informację o odnalezieniu na drodze relacji Rąpice – Mielesznica (gmina Cybinka) ciała mężczyzny, który nie dawał oznak życia. Niestety, przybyłe na miejsce służby ratunkowe stwierdziły zgon 62-letniego mieszkańca powiatu słubickiego. Obok niego znajdował się rower z widocznymi uszkodzeniami wskazującymi na zdarzenie drogowe. Na miejscu zdarzenia do późnych godzin nocnych pracowali policjanci grupy dochodzeniowo – śledczej, którzy przeprowadzali czynności procesowe, wykonując oględziny i zabezpieczając ślady kryminalistyczne. Ich działania nadzorowane były przez prokuratora obecnego na miejscu zdarzenia. W wyjaśnieniu okoliczności tego zdarzenia prowadzone będzie prowadzone śledztwo, które będzie miało na celu dokładne ustalenie okoliczności tego tragicznego wypadku.

Zwracamy się z apelem do osób, którzy w niedzielę (30 sierpnia) w godzinach 19 – 20 podróżowali drogą gminą pomiędzy miejscowościami Rąpice – Mielesznica bądź posiadają jakiekolwiek informację, które mogą pomóc w ustaleniu okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 47 79 23 211, 47 79 23 212 bądź osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Słubicach.

 

Opracował: podkomisarz Maciej Kimet

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim

Powrót na górę strony