Aktualności

Pijany 24-latek zdewastował zaparkowane pojazdy. Szybko zatrzymali go policjanci

Data publikacji 27.03.2020

Ulicami Świebodzina spacerowało dwóch młodych, nietrzeźwych mężczyzn. W pewnym momencie jeden z nich zdewastował zaparkowane przy ulicy pojazdy. Powiadomieni o tym policjanci natychmiast zainterweniowali, by wandal odpowiedział za zniszczenia jakich dokonał.

Dwóch młodych mężczyzn, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu postanowiło przejść się ulicami Świebodzina. W trakcie „spaceru” byli bardzo pobudzeni. Jeden z nich swoją agresję postanowił wyładować na zaparkowanych wzdłuż ulicy pojazdach. Kopnięciami wgniatał karoserię, wybijał szyby i niszczył lusterka. Zgłoszenie o powyższym zdarzeniu policjanci otrzymali około godziny 17. Skierowany na miejsce patrol szybko zlokalizował mężczyzn. Okazało się, że zniszczenia pojazdów dokonał 24-latek, który został zatrzymany i odpowie teraz za swoje zachowanie. Za uszkodzenia pojazdów grozi mu kara pozbawienia wolności do pięciu lat.

Oprócz zniszczenia samochodów, w tym przypadku należy potępić także zachowanie obu mężczyzn, którzy w czasie rozprzestrzeniania się epidemii, zamiast zostać w domu, zdecydowali się… „pospacerować”.

 

młodszy aspirant Marcin Ruciński

Komenda Powiatowa Policji w Świebodzinie

Powrót na górę strony