Aktualności

Dwóch dilerów zatrzymanych przez kryminalnych - Odpowiedzą za posiadanie i sprzedaż znacznych ilości narkotyków

Data publikacji 31.01.2020

Nowosolscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy handlowali środkami odurzającymi. W miejscu zamieszkania dilerów, którzy wielokrotnie sprzedawali narkotyki na terenie powiatu nowosolskiego, policjanci zabezpieczyli znaczną ilość amfetaminy.

W środę (29 stycznia) nowosolscy kryminalni z Zespołu do Zwalczania Przestępczości Narkotykowej, w wyniku pracy operacyjnej, ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 30 lat, którzy wielokrotnie sprzedawali środki odurzające na terenie powiatu nowosolskiego. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 22-latka policjanci zabezpieczyli blisko 130 gramów amfetaminy, natomiast u 30-latka blisko 40 gramów. To jednak nie koniec. Podczas przeszukania kryminalni zabezpieczyli także marihuanę. Dilerzy za popełnione przestępstwa zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na postawienie im zarzutów z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii. Obaj odpowiedzą za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz wprowadzanie ich do obiegu w celu uzyskania korzyści majątkowej. Wobec 22-latka sąd zastosował tymczasowy areszt.

 

Źródło: sierżant Milena Stachowiak

Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli

 

Powrót na górę strony