Aktualności

Policyjny gest dla najmłodszych pacjentów szpitala

Data publikacji 04.03.2019

Nowosolscy policjanci zorganizowali zbiórkę zabawek, które przekazali dzieciom przebywającym w szpitalu w Nowej Soli. Niby drobny gest, a wywołał u dzieci wiele radości i szczęścia. Dzięki niemu najmłodsi pacjenci szpitala choć przez chwilę mogli zapomnieć o pobycie w placówce zdrowia i cieszyć się wraz ze swoimi rodzicami tą piękną chwilą.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli przez cały rok włączają się w różne akcje charytatywne dla osób potrzebujących. Tym razem zorganizowali zbiórkę zabawek i odzieży dla dzieci z nowosolskiego szpitala. W piątek (1 marca) mundurowi wręczyli maluchom pluszaki, czym sprawili im wiele radości. W przekazaniu uczestniczył kapelan nowosolskiego szpitala - ksiądz Tomasz Duszczak, który wraz z policjantami życzył im szybkiego powrotu do zdrówka. Policjanci chcą, by dzieci przebywające w szpitalu choć przez chwilę zapomniały o codziennych zmaganiach z chorobą, a na ich buziach - pojawił się uśmiech.

Jest to kolejny przykład na to, że w każdej sytuacji można liczyć na nowosolskich stróżów prawa. Każdego dnia pomagają oraz reagują w różnych sytuacjach, nawet z narażeniem własnego życia. Udział w akcjach, dzięki którym mogą pomóc potrzebującym jest dla nich największą satysfakcją. Po raz kolejny policjanci wykazali się bezinteresowną chęcią niesienia pomocy. Niech te małe zabawki wywołają uśmiech na twarzach dzieci. Życzymy wszystkim pacjentom nowosolskiego szpitala dużo siły, szybkiego powrotu do zdrowia i samych radosnych chwil.

 

Źródło: starszy sierżant Justyna Sęczkowska

Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli

 

  • policjanci, ksiądz i pacjenci szpitala
  • policjantka i chłopczyk
  • chłopczyk z grami planszowymi
  • policjanci, ksiądz i pacjenci szpitala
  • policjanci, ksiądz i pacjenci szpitala
  • policjanci, ksiądz i pacjenci szpitala
Powrót na górę strony