Aktualności

Zamiast frytek, w zamrażarce trzymał… amfetaminę

Data publikacji 22.02.2019

Wschowscy kryminalni zatrzymali 23-latka, u którego w zamrażalniku, w worku z frytkami ujawnili ponad 70 gramów amfetaminy. Czwartkowego popołudnia (21 lutego) wschowski sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec mężczyzny trzy miesiące aresztu.

Wschowscy policjanci Wydziału Kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej namierzyli młodego mężczyznę (23-letniego mieszkańca Wschowy), który miał mieć związek z biznesem narkotykowym.

We wtorek (19 lutego) na podstawie wydanego postanowienia przez prokuratora podczas przeszukania miejsca zamieszkania 23-latka, kryminalni ujawnili w zamrażalniku, w worku z frytkami zawiniętą w bandaże substancję nieznanego pochodzenia. W wyniku przeprowadzonych testów okazało się, że była to amfetamina. Policjanci zabezpieczyli ponad 70 gramów tego narkotyku. Czarnorynkowa wartość tej substancji to 2,5 tysiąca złotych. Funkcjonariusze nadal wyjaśniają okoliczności sprawy.

Dla dobra śledztwa czwartkowego popołudnia (21 lutego) wschowski Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej we Wschowie i zastosował wobec młodego mężczyzny 3 miesiące aresztu.

 

Źródło: podkomisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

Powrót na górę strony