Aktualności

Konwój specjalny sulęcińskiej Policji – Raj Paczka dotarła do seniorów

Data publikacji 18.12.2018

W niedzielę (16 grudnia) sulęcińscy policjanci wzięli udział w specjalnym konwoju. Radiowóz po brzegi załadowany był… świątecznymi podarunkami. Wraz z ekipą Raj Paczki, mundurowi odwiedzili seniorów z Domu Pomocy Społecznej w Tursku. Obdarowani otrzymali ciepłe koce, poduszki, ręczniki, artykuły spożywcze, środki czystości i wiele, wiele więcej.

O tym, że pomaganie uzależnia bardzo dobrze wie Pani Katarzyna Rajfur i jej ekipa Raj Paczki. W tym roku przekonali się o tym również policjanci i pracownicy cywilni sulęcińskiej jednostki. Zorganizowana „zrzutka” pozwoliła na dołożenie cegiełki w budowaniu pięknej tradycji bezinteresownej pomocy, którą trzy lata temu rozpoczęła Pai Kasia. Policjanci wraz z ekipą Raj Paczki przeprowadzili konwój specjalny. Dlaczego specjalny? Bo pojazdy w nim uczestniczące po brzegi załadowane były świątecznymi paczkami. Ciepłe koce, poduszki, ręczniki, artykuły spożywcze, środki czystości oraz wiele, wiele więcej trafiło do samotnych seniorów przebywających w Domu Opieki Społecznej w Tursku. Prócz paczek, wszyscy uczestnicy „konwoju” złożyli obdarowanym najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Kasiu, cała ekipo Raj Paczki – DZIĘKUJEMY! Za zarażenie nas bakcylem pomagania, ale przede wszystkim za wasze ogromne serca, chęć niesienia pomocy, trud i zaangażowanie. To właśnie dzięki takim ludziom jak Wy, świat staje się lepszy. Do zobaczenia za rok!

 

Źródło: sierżant Klaudia Richter

Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie

Zdjęcia: Artur Pawlik

  • paczki dla seniorów
  • policjanci i młodzież pakują paczki do radiowozu
  • policjanci i młodzież z paczkami
  • policjanci i młodzież niosą paczki
  • policjantka i młodzież niosą paczki
  • policjantka rozmawia z kobietami
Powrót na górę strony