Aktualności

Trzymiesięczny areszt dla 38-latka. 50 policyjnych interwencji tylko w tym roku

Data publikacji 27.09.2017

38-latek, który w ostatnich kilku miesiącach zakłócał porządek i spokój mieszkańcom Strzelec Krajeńskich spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie. Mężczyzna z uwagi na niestosowanie się do zakazu zbliżania się do rodziny złamał tym samym orzeczony wobec niego środek karny, dlatego Sąd postanowił o jego tymczasowym aresztowaniu.

Sprawa 38-latka, który od początku roku zakłócał spokój i porządek publiczny mieszkańców Strzelec Krajeńskich była w ostatnim czasie szeroko komentowana przez mieszkańców oraz w mediach zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Kraj. od początku 2017 roku interweniowali w stosunku do wspomnianego mężczyzny 48 razy w 16 przypadkach mieszkaniec Strzelec Kraj. był doprowadzany do wytrzeźwienia, natomiast 4 razy był przewożony w związku z interwencjami do szpitala psychiatrycznego przez załogę pogotowia. Interwencje związane z 38-latkiem powodowały, że policjanci zobligowani byli do reagowania na każdy sygnał.

We wrześniu, z uwagi na informację od rodziny 38-latka o łamaniu przez niego zakazu zbliżania się, mężczyzna został zatrzymany. 22 września Sąd Rejonowy w Strzelcach Kraj. przychylił się do wniosku prokuratury i postanowił o aresztowaniu mężczyzny.

 

Źródło: sierż. szt. Tomasz Bartos

Komenda Powiatowa Policji w Strzelcach Kraj.

 

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 8.86 MB)

Powrót na górę strony