Aktualności

Policyjny sukces na kolarskiej trasie

Data publikacji 18.04.2017

Sierż. sztab. Tomasz Kołogryw z Komisariatu Policji w Szprotawie rozpoczął swój trzeci sezon kolarski. Przed nim nowe maratony kolarskie i kolejne sukcesy. W swoim pierwszym w tym roku Maratonie MTB w Słubicach policjant zajął trzecie miejsce.

W sobotę (8 kwietnia) w Słubicach odbył się VI Maraton MTB Otwartych Mistrzostw Województwa Lubuskiego Służb Mundurowych organizowany przez Burmistrza Miasta Słubice. W maratonie startowało około 400 zawodników. Zawody przeprowadzone zostały na okrężnej trasie poprowadzonej przez teren miasta i gminy Słubice o dystansie 40 km. Sierż. sztab. Tomasz Kołogryw, policjant z Komisariatu Policji w Szprotawie, który startował w tych zawodach, ukończył maraton ze świetnym wynikiem zajmując 3. miejsce w kategorii Służb Mundurowych.

Sierż. sztab. Tomasz Kołogryw swoją przygodę z kolarstwem rozpoczął kilka lat temu. Sport jest jednym z elementów jego zdrowego stylu życia. Ciężkie treningi oraz zbilansowana dieta pozwalają mu na ogromny wysiłek, który jest potrzebny do pokonania na rowerze dużych dystansów. W lutym tego roku Tomasz Kołogryw trenował na zgrupowaniu w Hiszpanii w słonecznej Lloret de Mar. Kolejne starty naszego policjanta już niebawem.


NASZEMU KOLEDZE SERDECZNIE GRATULUJEMI I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

 

podinsp. Sylwia Woroniec

KPP w Żaganiu

Powrót na górę strony