Aktualności

Parada motocykli prowadzona przez policjantów

Data publikacji 16.07.2016

Kolejny już raz lubuscy policjanci na motocyklach zabezpieczali paradę jednośladów. Wioska motocyklowa corocznie zaznacza swoją obecność. Bezpieczny przejazd możliwy jest dzięki funkcjonariuszom drogówki.

Tradycyjny przejazd motocykli przez Kostrzyn ma miejsce w ostatni dzień Przystanku Woodstock. Kilkuset miłośników jazdy na jednośladach ruszyło z terenu festiwalu. Cała trasa była zabezpieczana przez funkcjonariuszy lubuskiej drogówki. Dbali, by motocykliści mogli bezpiecznie i bezkolizyjnie przejechać przez miasto. Nim jednak kolumna ruszyła, funkcjonariusze sprawdzali trzeźwość kierujących motocyklami. Kilkaset osób dmuchnęło w alkomaty. Godzinę przed paradą policjanci przyjechali z urządzeniami i od razu pojawili się chętni do badania. Wzorem lat ubiegłych chcieli upewnić się, że mogą wziąć udział w paradzie.

Po zakończonych badaniach rozpoczęło się formowanie kolumny. Na jej czele na motocyklach jechali funkcjonariusze drogówki. Policjanci w białych czapkach zadbali, by na trasie przejazdu motocyklistów ruch był wstrzymany. Cały przejazd odbył się bez żadnych wydarzeń.

 

Opracował: Zespół Prasowy

KWP w Gorzowie Wlkp.

 

 

Powrót na górę strony