Aktualności

Łamali przepisy

Data publikacji 04.01.2016

Tylko w przeciągu dwóch godzin na drodze ekspresowej S-3 policyjny video- rejestrator zarejestrował szybką jazdę czterech kierowców, którzy jechali ponad 180 km/h. Wszyscy zostali ukarani mandatami karnymi, policjanci nałożyli na nich również punkty karne.

Sylwestrowy dzień, okres noworoczny oraz długi weekend był bardzo pracowity dla międzyrzeckich policjantów z Wydziału Rochu Drogowego. W dzień 31 grudnia czuwali nad bezpieczeństwem osób wyjeżdżających na wypoczynek, przemieszczających się na różne imprezy, a w samą noc sylwestrową nie mogło ich zabraknąć na terenach miast i wsi, gdzie eliminowali z ruchu łamiących przepisy kierowców. Kolejne dni, to przede wszystkim kontrole trzeźwości oraz czuwanie nad bezpieczeństwem podróżujących.

Tylko w przeciągu dwóch godzin 31 grudnia, policyjny video-rejestrator zarejestrował czterech kierowców, którzy pędzili na drodze ekspresowej S-3. Każdy z nich znacznie przekroczył prędkość, zamiast 120 km/h, jechali ponad 180 km/h. Widocznie spieszyli się na sylwestrową imprezę. Będą musieli zapłacić wysokie mandaty, na ich konto wpłynie również po 10 punktów karnych.

 

mł. asp. Justyna Łętowska

KPP w Międzyrzeczu

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 6.04 MB)

Powrót na górę strony