Stop agresji drogowej

"Stop agresji drogowej"

 

 

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp. uruchomiła specjalną skrzynkę poczty elektronicznej. Pod adres stopagresjidrogowej@go.policja.gov.pl przesyłać można nagrania ukazujące agresywne i niebezpieczne zachowania kierowców poruszających się po drogach naszego województwa o maksymalnej wielkości załącznika 25 MB.

POWIADOM NAS jeżeli byłeś świadkiem agresji drogowej na terenie województwa lubuskiego.

W informacji należy podać koniecznie koniecznie:

  • datę, godzinę zdarzenia, miejscowość, drogę/ulicę,

  • dane dotyczące pojazdu: numer rejestracyjny, markę,

  • dane zgłaszającego: imię i nazwisko, adres do korespondencji, telefon kontaktowy.

Prosimy pamiętać:

  • załącznik powinien być zapisany w rozszerzeniu MPEG4, AVI.

Jeżeli z różnych przyczyn przesłanie pliku jest niemożliwe, prosimy przekazać materiał do najbliższej jednostki Policji.

W przypadku przysłania nieprawidłowego pliku, policjant odpowiedzialny za obsługę niniejszego przedsięwzięcia skontaktuje się z nadawcą drogą elektroniczną celem wypracowania właściwego sposobu przekazania informacji.

W przypadku zarejestrowania zdarzenia w ruchu drogowym poza obszarem działania Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp., materiał filmowy należy przekazać do właściwej miejscowo Komendy Wojewódzkiej Policji. Adresy skrzynek pocztowych "STOP AGRESJI DROGOWEJ" dostępne są poniżej:

 

 

 

Przesyłając materiał filmowy na adres stopagresjidrogowej@go.policja.gov.pl wyrażasz zgodę na jego wykorzystanie (w tym upublicznienie) w celach działań profilaktycznych na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego (cechy identyfikacyjne pojazdów, wizerunki uczestników zostaną zasłonięte w sposób zapewniający ochronę danych osobowych).

Film Stop agresji drogowej

Pobierz plik Stop agresji drogowej (format mp4 - rozmiar 15.7 MB)

Powrót na górę strony