Czy znasz tego mężczyznę? - Aktualności - Policja Lubuska

Aktualności

Czy znasz tego mężczyznę?

Data publikacji 16.02.2021

Świebodzińscy policjanci proszą o pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny ze zdjęcia. Na chwilę obecną nie jest ustalona jego tożsamość. Podróżował on pociągiem relacji Berlin–Warszawa. Osoby posiadające informacje, które mogą pomóc w identyfikacji mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świebodzinie.

10 stycznia policjanci ze Świebodzina zostali wezwani przez obsługę pociągu relacji Berlin–Warszawa w związku z niepokojącym zachowaniem jednego z pasażerów. Funkcjonariusze zastali tam mężczyznę, który nie reagował na żadne próby kontaktu z nim. Nie posiadał żadnego bagażu ani dokumentów. Do tej pory nie udało się ustalić jego personaliów. Ustalono, że mężczyzna najprawdopodobniej posługuje się w stopniu co najmniej komunikatywnym językami: niemieckim, rosyjskim, łotewskim i ukraińskim.

Charakterystyka mężczyzny: około 40-45 lat, około 180 centymetrów wzrostu i 80 kilogramów wagi, szczupła budowa ciała, włosy ciemne, krótkie i rzadkie, zakola, broda, oczy koloru niebieskiego, nos falisty. Ubrany był w kurtkę koloru czarnego, szary sweter typu golf, spodnie koloru kremowego, brązowe, zamszowe buty.

Mężczyzna posiada tatuaże:

- na karku w postaci koła z umiejscowionymi wokół czterema takimi samymi symbolami ,

- na stopie rysunek kojarzący się z tak zwanymi „łapaczami snów”,

- na serdecznym palcu lewej dłoni prostokątny tatuaż,

- lewa ręka wytatuowana w nieregularnie rozmieszczone czarne, małe kwadraty,

- na lewym boku od żeber do stopy wytatuowane prostokąty oraz okręgi ciągnące się do lewej stopy,

- na prawej ręce wytatuowany wizerunek smoka.

Wszelkie osoby posiadające informację o jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świebodzinie pod numerem 47 79 35 211 lub pod numerem alarmowym 112.

 

młodszy aspirant Marcin Ruciński

Telefon: 47 79 35 228, 519 534 237

Komenda Powiatowa Policji w Świebodzinie

  • tatuaże na ręce i brzuchu
  • tatuaże na nodze
  • tatuaże na dłoni
  • twarz mężczyzny