Zapraszamy na trening dla kandydatów - Aktualności - Policja Lubuska

Aktualności

Zapraszamy na trening dla kandydatów

Data publikacji 29.06.2020

Lubuscy policjanci zapraszają wszystkich zainteresowanych służbą w Policji na wspólne treningi. W Gorzowie Wlkp., Zielonej Górze i Świebodzinie można będzie zmierzyć się w teście sprawności fizycznej, który jest jednym z etapów rekrutacji do Policji. Instruktorzy będą udzielać pomocy i wskazówek, aby każdy, kto zdecyduje się stanąć na linii startu toru sprawnościowego pokonał go szybko i bez trudności.

Jednym z etapów rekrutacji do Policji jest test sprawności fizycznej. Test ten polega na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym. Policyjni instruktorzy w trosce o jak najlepsze przygotowanie kandydatów organizują kolejne spotkania praktyczne, podczas których będą demonstrować technikę pokonywania wybranych elementów toru i służyć wszelką pomocą i poradą uczestnikom zajęć sportowych.

 

Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań z policyjnymi instruktorami:

- Zielona Góra – 1, 8, 15, 22, 29 lipca w godz. 11.00 - 13.00 - sala gimnastyczna Liceum Ogólnokształcącego nr III im. prof. T. Kotarbińskiego przy ul. Strzeleckiej 9

Gorzów Wlkp. – 2, 9, 16, 23, 30 lipca w godz. 15.00 - 17.00 – hala sportowa OSiR przy ul. Słowiańskiej 10

Świebodzin – 18 lipca w godz. 11.00 – 13.00 – hiejska hala sportowa ul. Zachodnia 74

 

  • trening policyjnego toru
  • trening policyjnego toru
  • trening policyjnego toru