3, 2, 1... Wielkie odliczanie do charytatywnego meczu POLICJANCI kontra „TRZYNASTKA” - Aktualności - Policja Lubuska

Aktualności

KWP Gorzów Wielkopolski

3, 2, 1... Wielkie odliczanie do charytatywnego meczu POLICJANCI kontra „TRZYNASTKA”

Data publikacji 18.03.2019

Już tylko trzy dni dzielą nas od charytatywnego meczu siatkówki, w którym naprzeciw sobie staną policjanci oraz nauczyciele i rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 13 w Gorzowie Wlkp. W czwartek (21 marca) od godz. 16:00 zapraszamy wszystkich spragnionych pozytywnych emocji do hali sportowej przy ul. Szwoleżerów 2. Oprócz siatkarskiego pojedynku można będzie obejrzeć pokaz policyjnego sprzętu, wylicytować ciekawe przedmioty czy posilić się ciastem i kiełbaską z grilla. Cały dochód przeznaczony będzie na leczenie 12-letniego Kubu i 13-letniego Oktawiana. CZEKAMY NA WAS!

Charytatywne przedsięwzięcie „WYGRYWAMY, BO POMAGAMY” zbliża się wielkimi krokami. Już za trzy dni, w czwartek (21 marca) od godz. 16:00 Szkoła Podstawowa nr 13 w Gorzowie Wlkp. będzie gościć wszystkich ludzi dobrego serca, którzy chcą pomóc dwóm, bardzo dzielnym chłopcom – 12-letniemu Kubie i 13-letniemu Oktawianowi. Obaj ciężko zachorowali, dlatego liczy się każda pomoc, która doda im sił w codziennej walce z chorobą. Stąd właśnie pomysł na charytatywny mecz siatkówki – POLICJANCI kontra „TRZYNASTKA”, w którym naprzeciw sobie staną drużyny lubuskich stróżów praw oraz nauczycieli i rodziców Szkoły Podstawowej nr 13 w Gorzowie Wlkp. Zarówno jedni i drudzy zapowiadają walkę o każdą piłkę, każdy centymetr boiska. Dlatego tak ważne jest wsparcie kibiców, którzy swoim dopingiem będą dodawali sił siatkarzom.

Poza sportowymi emocjami, organizatorzy zapraszają na specjalny kiermasz świąteczny, w trakcie którego będzie możliwość posilić się pysznymi ciastami, kupić kartki świąteczne, a także wziąć udział w licytacji przedmiotów: od gier planszowych, po maskotki, książki, a nawet znaczki pocztowe, obrazy czy rzeźby. Te wszystkie przedmioty zostały przekazane przez policjantów pracowników cywilnych i wszystkich ludzi dobrego serca. Ponadto będzie można porozmawiać z policjantami, którzy będą prezentować swój sprzęt służbowy. Atrakcji nie zabraknie. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony będzie na leczenie Oktawiana i Kuby.

13-letni Oktawian Śniowski jest synem policjanta Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. U chłopca w grudniu 2018 roku rozpoznano nowotwór złośliwy tkanki łącznej i innych tkanek miękkich kończyny dolnej łącznie z biodrem. Od tego też czasu zaczęła się dla całej rodziny walka o zdrowie i życie dziecka. Każdy może pomóc. Jeśli jeszcze nie złożyłeś zeznania podatkowego, możesz przekazać Oktawianowi 1% swojego podatku. Więcej informacji w linku:

http://www.lubuska.policja.gov.pl/go/serwis-informacyjny/aktualnosci/28224,APEL-O-POMOC-DLA-OKTAWIANA.html?search=65350752

 

Opracował: sierż. szt. Maciej Kimet

Zespół Prasowy KWP w Gorzowie Wlkp.