Testy sprawnościowe dla kandydatów do Policji – przyjdź i poćwicz z nami - Aktualności - Policja Lubuska

Aktualności

Testy sprawnościowe dla kandydatów do Policji – przyjdź i poćwicz z nami

Data publikacji 28.11.2019

Lubuscy policjanci zapraszają wszystkich zainteresowanych służbą w Policji na wspólne treningi. W Gorzowie Wlkp. i Zielonej Górze można będzie zmierzyć się w teście sprawności fizycznej, który jest jednym z etapów rekrutacji do Policji. Instruktorzy będą udzielać pomocy i wskazówek, aby każdy, kto zdecyduje się stanąć na linii startu toru sprawnościowego pokonał go szybko i bez trudności.

Jednym z etapów rekrutacji do Policji jest test sprawności fizycznej. Test ten polega na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym. Policyjni instruktorzy w trosce o jak najlepsze przygotowanie kandydatów organizują kolejne spotkania praktyczne, podczas których będą demonstrować technikę pokonywania wybranych elementów toru i służyć wszelką pomocą i poradą uczestnikom zajęć sportowych.

 

Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań z policyjnymi instruktorami:

  • Gorzów Wlkp. - 4 i 18 grudnia 2019 r. w godz. 16.30 – 18.00 - sala gimnastyczna Zespołu Szkół nr 12 im. Jana III Sobieskiego przy ul. Śląskiej w Gorzowie Wlkp.

  • Zielona Góra - 11 grudnia 2019 r. w godz. 11.00 - 13.00 - sala gimnastyczna przy ul. Strzeleckiej 22 w Zielonej Górze.