Lubuski policjant Mistrzem Polski w kickboxingu

Data publikacji 02.10.2019

Nadkomisarz Tomasz Bagrowski wywalczył najcenniejszy, złoty medal podczas rozgrywanych w miejscowości Chotowa Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Policjant z 19-letnim stażem okazał się bezkonkurencyjny w formule Pointfighting do 84 kilogramów.

W dniach 27 – 29 września w miejscowości Chotowa odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kickboxingu. W składzie reprezentacji Policji, która zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej znalazł się lubuski policjant nadkomisarz Tomasz Bagrowski. Funkcjonariusz, który służbę pełni już 19 lat był bezkonkurencyjny w formule Pointfighting do 84 kilogramów i tym samym zdobył złoty medal oraz tytuł Mistrza Polski.

Nadkomisarz Tomasz Bagrowski jako zawodnik przez wiele lat brał udział w turniejach sztuk walki, a jego zaangażowanie podczas treningu przekładało się na liczne tytuły. Wielokrotnie zostawał Mistrzem Polski w Taekwon-do i Kickboxingu. W tych dyscyplinach posiada także czarny pas. Jest instruktorem Kickboxingu, boksu i samoobrony.

Tomasz swoją pasją do sportów walki od 13 lat zaraża dzieci i młodzież. Po pracy na co dzień jest trenerem w Klubie Sportowym Bulldog Gorzów oraz prowadzi treningi w Szkole Podstawowej numer 13 w Gorzowie Wielkopolskim ucząc osoby w każdym wieku dyscypliny kickboxingu. Jako trener wychował kilkunastu Mistrzów Polski w sztukach walki.

Naszemu koledze serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opracował: sierżant sztabowy Mateusz Sławek