Wręczenie nagród zwycięzcom wojewódzkiego konkursu na MEM profilaktyczny - Aktualności - Policja Lubuska

Aktualności

KPP Żary

Wręczenie nagród zwycięzcom wojewódzkiego konkursu na MEM profilaktyczny

Data publikacji 13.03.2019

DOMINIKA KUBIK oraz MARTA MICHALIK to uczennice żarskich szkół, które wzięły udział w konkursie na MEM profilaktyczny dotyczący przeciwdziałania cyberprzemocy dla uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych woj. lubuskiego. Ich prace okazały się być jednymi z najlepszych i zostały nagrodzone.

We wtorek (12.03) laureatki konkursu na MEM profilaktyczny dotyczący przeciwdziałania cyberprzemocy dla uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych woj. lubuskiego otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Komendę Wojewódzką Policji w Gorzowie Wlkp. Zostały wręczone przez mł. asp. Sylwię Tyburską z żarskiej komendy.

Nagrody za I miejsce otrzymała Dominika Kubik ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Żarach oraz za zajęcie III miejsca - Marta Michalik ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Żarach. Wręczono je w obecności nauczycieli oraz uczniów

Członkowie Komisji konkursowej, składającej się z funkcjonariuszy Policji Wydziału Prewencji, Wydziału Ruchu Drogowego i Zespołu Prasowego KWP w Gorzowie Wlkp. ocenili 52 prace, które nadesłano na konkurs. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie stworzenie mema, który swoją stroną graficzną i treścią zwróci uwagę dzieci i młodzieży na zagrożenia związane z cyberprzemocą i możliwości przeciwdziałania cyberprzemocy.

Tego dnia policjantka przeprowadziła również pogadankę z młodzieżą na temat bezpiecznego internetu oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich.

 

kom. Aneta Berestecka

oficer prasowy KPP w Żarach